sol elimi kendime sakladım.


sağ elim kalksa, kalksa ve dirilse gecenin bir yarısı. ve kızsa karaoğlu, ezgileriyle dalga geçtim diye. ah ne güzel olurdu tahir abi ah ne güzel olurdu. ağzında şeker varmış gibi şapırdata şapırdata kalksa kalksa ve dirilse müslüman kapitalistler. müslümanın m’sini küçük yazınca onlar da kızsa. belki uyanırlardı tahir abi, belki uyanırlardı.

ah tahir abi evet, bu biraz antidomatesik sülfürikasyon. gebersin obama ve tüm faşistler, ölsün erdal, işesin üstlerine bir çocuk. adını hanzala koydum, gerisini sen düşün tahir abi.

şehirler yıkılsın üstlerine, yerin dibine girsin o deyyus alnı secdeliler. sonra kızsınlar başlarını kaldırıp. küfretsinler bana. namazdasınız diye uyarayım ben onları tahir abi, namazdasınız diye uyarayım. hem salyaları mı akıyor bunların, soramadan edemiyorum tahir abi.

ne bayrağı ulan tahir abi, bayrak mı kaldı şu devirde. eskiden vardı ya hani sopalarıyla sallardık, işte o sopalar var ya abi, işte o sopalar abi, işte o sopalar… aklıma tzippi livni geldi abi. tüm israilliler kızmasın, kaçalım.

tüm göbekliler de kızacak bana şimdi. a-ah, tahir abi. sendeki şu şişkinlik de mi göbekti yoksa. kaşıyorsun bir de. kaşı abi kaşı. filistinlilerin de göbeği olsa belki kaşırdı. ah be tahir abi, köpeklerimizi kaşır olduk mitinglerden. ne derlerdi eskiden: lanet olsun herkese, filistin’i sevmeyen.

2 comments

Submit a comment

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s