sol elimi israil’e sakladım.


Sağ yumruğumu havaya kaldırsam söyle bir sallasam da tam gecenin bu saatinde saplansa mü’minlerin suratına. Ah ne güzel olurdu İsrail ah ne güzel olurdu! Uyanırdı belki o zaman uyuşuk uykusundan dünyanın en gelişmiş onyedinci ekonomisi ülkem. Uyanırdı belki salyalarını yumuşak yastıklardan sıyırıp sulanmış beyinleriyle Müslüman kapitalistler. Uyanırdı belki bilişim koleji uyanırdı belki altmışıncı hükümet.

Ah İsrail evet, sağ yumruğumu kaldırıyorum sol elle vurmak günah. Günah Müslümana yumruk sallamak, küfür etmek çok günah.

Allah belanı versin İsrail, evet bu biraz anti-semitist. Ölsün çocuklar Gazze’de ne olacak ki onlar da anti-semitist. İsrail, seni sevmeyen ölsün!

Şehirler yağsın bombalara, evet şehirler yağsın. Çok da umrumuzdaydı aman bize ne? Alnı secdeli liderlerimiz miting meydanlarını dolaşsın. Artık neden yüzmediğine dair açıklamalar yapsın Kürşat Tüzmen, arkasında İsrail bayrağı!

Ne bayrağı ulan İsrail, ne bayrağı! Bugün tüm dünyada bayraklar indirilsin. Yarıya falan indirilmesin İsrail, bildiğin indirilsin. Asılmasın hiçbiryere bir daha bir ülkenin bayrağı. Filistin’de dalgalanmadıkça özgürlüğün bayrağı.

4 comments

  • bilişim koleji mi.. orası neresi..

    kronikleşmiş yaramız..

    az bir fiyata satıldı her şey.. ahlak denen olgunun kırıntıları bile uçup gitti hıristiyan illerine.. biz de özümseyemediğimiz hayatın kutlu doğumunu kutlar gibi yapmakla büyük zaferler kazandık!

Submit a comment

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s