Kendime Düşünceler


kim. ben. neden. yok. kitap. kütüp. hane. ev. sofa. rahat. yok. uzan. koy başını. uyu biraz. yastık. baş. uyku. yok. kalk. git. uzaklaş. zihin. dolu. hüzün. hayır. mutluluk. evet. neden. yok. öyleyse neden. bilgi. bilinmezlik. kalktım. gittim. uzaklaştım. zihin. hâlâ dolu. neden. yok. insanlar. evet evet insanlar. neden. bilmiyorum. oda. karanlık. aç ışığı. ışık. çok. göz. kan çanağı. neden. bilmiyorum. ağladın mı. hayır. öyleyse neden. bilgi. bilinemezlik. dur. kaçma sorulardan. neden. bilmiyorum dedim ya. olmaz. olmaz öyle şey. öyle ya. olmaz. dedim. dinlemiyor zihin. zihin. dolu. neyle. bilmiyorum. olur mu canım öyle şey. hani insanlar. doğru dedin. insanlar. ah o insanlar. dostluk. ne. dostluk diyorum. hatırlayamadım. doğrudur. peki ya onlar. arkadaş. kim onlar. bilmiyorum. kim onlar dedim. insanlar. yanımda olmayan insanlar. neden. bilmiyorum. ya öyle değilse. bilmiyorum dedim ya. dikkat et. kendine. olur. denerim. deneme. yanılma. yanılarak büyürüz. yanılarak küçülürüz. çok mu yanıldın. belki. ne demek belki. üff. sıktın ama. sıkan ben değil düşünceler. düşünme. hı-hı. ışık. ışık diyorum ışık. açık kaldı. kapatırsam ölürsün. bırak o zaman. açık kalsın. göz. yum. bundan iyi kaçış mı var. yok. o halde. çık. uyumaya ihtiyacım var.

6 comments

  • bu.ne.dostum.okudum.ama.bi.de.bana.sor.nasıl.okudum.perişan.oldum.kelime.ekonomisi.eyvallah.da.bu.biraz.kelime.cimriliği.olmamış.mı.az.önce.kelime.yerine.cemile.yazmışım.cemile.cimriliği.olmuş.bence.komik.ama.sen.gülme.efekti.olarak.ha.yazabilirsin.hahaha.yazamazsın.çünkü.sen.şu.ekonomi.işine.fazla.takmışsın.ömür.adamsın.vessellam.sakallarından.çok.hoşlanıyorum.bunu.da.söylememeden.edemedim.

      • abi sesli olarak dinlerim senden eleştirini artık (: çok şirin olmuş böyle.

  • işte insanın yalnız başına, çelişikliğinin çok güzel bir temsil-i hikayesi

    düşüncelerinize sağlık

  • yani noktalamaya uymazsan okunuyor da, noktalama da başka bir şey mi var çözemedim… her cümleyi ayrı düşünüyorum bütünü okuyorum, ikincil bir mana çıkartamadım, dümdüz okudum geçtim, eline sağlık…

Submit a comment

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s